kristinaespinosa7 kristinaespinosa7
  • 12-04-2024
  • Mathematics
contestada

Shelly is shopping for laundry detergent, mustard, and canned tuna. She is trying to decide which of two products is the better buy. Laundry detergent a $4.50 for 42 ounces

Respuesta :

Otras preguntas

progress used to determine the priority of treatment for patients according to the severity of a patients condition and likelihood of benefit from the treatment
show the calculation ? is 7/10 of 2 kilometers?
what is 17.148 in expanded form
a location in on a flat plane
What is 6.25 in a faction
What does Mercato Vecchio mean and what are some characteristics of it? a. old market, crowded and noisy b. new market, clean and orderly c. La Pieta, David, Mo
440 miles decreased by 95 percent
A population that doubles in size every 14 years has a growth rate of?
what is 36/8 in a mixed fraction
Ms. Donaldson earns $18.80 per hour for the first 40 hours she works in a week. She earns 1 1/2 times that amount per hour for each hour beyond 40 hours in a we