archiechansuperman archiechansuperman
  • 10-04-2019
  • Mathematics
contestada

PLEASE HELP ME IT TAKES SOO LONG TO ANSWER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

PLEASE HELP ME IT TAKES SOO LONG TO ANSWER1 class=

Respuesta :

TNSKermit
TNSKermit TNSKermit
  • 10-04-2019
Your answer is -4 Hope I helped :D
Answer Link

Otras preguntas

the local market is selling a pound of bananas for $0.55. if you bought 8 bananas for $1.44, what is the unit rate?
Which of the following is used during plant reproduction?1.stem2.thorns3.pollen4.leaves​
Can someone please help me with math.
Find the Measure of Angle 7
Most fossils are of what
HELP ASAP!!!!! When you provide feedback on another student's essay, what is the best way to start? Compare the essay to your own approach to writing. Summarize
Which word would work best to fill in the blank in this sentence? I found an article in Dog Fancy magazine ___________ “How Breeds Are Built.” entitled source i
Type the correct answer in each box. Use numerals instead of words. What is the inverse of this function? f(x)=-V7 + 3, * > -3 x²-0 for xs
PLSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS HELPPPPPPPPPPPPPPPPPPP Caryn became infuriated when her two-year old sister, Allie, accidently knocked over her science project.
What has been the impact of the new frontier and great society?