garrisionk
garrisionk
11-10-2019
Mathematics
contestada
3.692 rounded to the nearest tenth
Respuesta :
smartkid8903
smartkid8903
11-10-2019
Answer:
3.7
Step-by-step explanation:
Answer Link
1613745
1613745
11-10-2019
Answer:
I'm pretty sure it would be 3.7
Step-by-step explanation:
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 97+ )
Otras preguntas
PLS HELP!! What is the root of racism against Asian people throughout the years?Why are Asian Americans considered less American than the predominant race?
Using the following prices, calculate the unit price to determine how much it would cost for 7 muffins and 14 juice boxes. $7. 74 for 6 muffins $5. 52 for 8 jui
admission to the state fair costs $5 and each ride costs $0.75 if john and his three sons went to the fair and john spent a total of $56 how many rides did each
What is the unit of time (t) when calculating interest?
Many Founding Fathers believed that only __________ should be eligible to vote in a democracy. A. slave owners B. property owners C. Native Americans D. members
Write a poem about a motto
What is the purpose of advertising? To make people want the things they do not have. To expand the marketplace to a wider audience. To explain to people the cos
Which questions can be answered using the expression 2\3 divided by 5\4
PLS HELPPPPP!!!!!!!!
Which statement about the graph is true? 1 ,The graph shows a proportional relationship because it is a line, and the difference between each point is the same.