1818181 1818181
  • 12-02-2020
  • Mathematics
contestada

Gabby bought 4 pens and 5 pens for 6.71. Find the cost

Respuesta :

Karinaalba Karinaalba
  • 12-02-2020

how much was the 4 pens for?

Answer Link

Otras preguntas

A scientist thinks that a certain chemical is a mutagen. She exposes plant cells to a large amount of this chemical in the laboratory. Which statement best prov
how is suspense created in a retelling of a myth ?
Choose the imperfect verb that matches the given pronoun. nosotros
Read the sentence. Digestion is divided into four parts, ingestion, digestion, absorption, and elimination. Which revision is necessary? add a colon after “divi
ITS REALLY IMPORTANT can somebody please explain how to find the surface and lateral area please and thank you!!
Harley is trying to save $25,000 to put a down payment on a condominium. if she starts with $10,000 saved and saves in additional $750 each month, which equatio
What industry brings more money into Colombia than the coffee growing industry? A) the oil production industry B) the tourism industry C) subsistence farming D)
Twelve apples cost $2.00. How much will 50 apples cost?
For Centuries people ate with their hands. A change finally occurred in the 1100's when people used utensils
Can Someone please explain this, please. Tell me how do I start the problem Thanks!