ashores06 ashores06
  • 11-03-2020
  • Mathematics
contestada

If a plane was for $3,950,000 then how many months do I have to make the bill $1 per month?

Respuesta :

tigon
tigon tigon
  • 11-03-2020
If a plane costs 3,950,000 and you wanted to pay for it by only spending a dollar per month it would take you 3,950,000 months.
Answer Link

Otras preguntas

Three things that contribute to chronic diseases are:
What is one possible meaning of a single prolonged blast of a horn?
The net cash flow of a particular investment project:
The rose that grew from concrete is a metaphor of what
Tim has 39 pairs of headphones and 13 music players. Tim wants to sell the headphones and music players in identical packages. What is the greatest number of pa
How does the graph change from point G to point K? a.The graph increases. b.The graph decreases, then increases. c.The graph remains constant. d.The graph incre
A toy company intends to ship out its entire stock of 10,254 toy trucks, and three times as many toy cars. If each box holds 35 toys of either type, how many fu
if 280=n, then 350= A) N/4 B)4N/5 C)4N/3 D)5N/4
How do producers get the chemical energy they need to live and grow?
What was FDR’s guiding philosophy?