whosmichy
whosmichy whosmichy
  • 11-09-2020
  • Mathematics
contestada

the cost split among 4 people

Respuesta :

loganhendersonscott
loganhendersonscott loganhendersonscott
  • 11-09-2020

Answer:1 dollar each

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

63 is 90% of what number
WHAT Is the rate and unit rate of $7.96 for 5 Pounds
write 63/7 as a whole number
What is a relative clause ?
I am hungry. a. subjunctive b. indicative c.imperative
Astronomers expect the Milky Way to collide with the Andromeda galaxy in about 3 billion years. a. True b. False
Josh pays $7.59 for 2.2 pounds of turkey. What is the price per pound of the ground turkey?
Estimate 48% of 52???????????
Which of the following Word features allows you to copy multiple paragraph-formatting styles? A. Templates B. Hyperlinks C. Paragraph dialog box D. Format Paint
The glow emitted by a substance exposed to external radiation is called A. luminescence. B. bioluminescence. C. fluorescence. D. phosphorescence.