tendaddiellywo
tendaddiellywo tendaddiellywo
  • 12-10-2016
  • Mathematics
contestada

If six orange cost 534 how much one orange cost

Respuesta :

highskye1
highskye1 highskye1
  • 12-10-2016
assuming you meant $5.34 the answer would be 0.84 cents per orange
Answer Link

Otras preguntas

For a certain experiment, if we expect to get a red marble twelve times in 60 trials, what is the theoretical probability of getting a red marble? 1/12 1/10 1/5
Rate of change is the change in ___ over the change in ___​
Darian is multiplying 34 3 4 by 12 1 2 .
What impact did the Iraq invasion on Kuwait have on the us economy
What are wind names according to direction
if the simple interest on $2,000 for 2 year is $320 then what is the interest rate
What is the definition of matter? What is matter?​
Can someone please explain how the answer is D
How many times larger than 3x10^2 is 12x10^6? A)3.6x10^8 B)1.2x10^7 C)4x10^8 D)4x10^4
Please write a separate sentence for each of these words