Joaquinmorales4680
Joaquinmorales4680 Joaquinmorales4680
  • 10-12-2020
  • Mathematics
contestada

A box of little hug fruit barrels cost $3.49 for 20 juice barrels. What is the cost per juice container

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 10-12-2020
0.17 cents if im reading this right
Answer Link
swxq5nm8uc
swxq5nm8uc swxq5nm8uc
  • 10-12-2020

Answer:

.17 cents

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

A candy bar is an example of food that provides calories but few essential nutrients. true or false
what 4 states does the colorado river border
Read the poem excerpt. As every eye awaits her hand To cue the members of the band. Which statement best describes the meter? The meter is free, imitating the f
A pregnant woman is planning on taking a vacation that involves extensive travel by automobile. which guideline should the nurse give her?
Amoeboid organisms possess cell membrane projections called ______ that promote movement in its environment.
What do you call females in medieval ages?
what scenarios would warrant an incident report?
“When in the Course of human events, it becomes necessary for one people to dissolve the political bands which have connected them with another, and to assume a
Which angle corresponds to the point (0, -1) on the Unit Circle?
What do the department of corrections do?