luv4ari luv4ari
  • 11-12-2020
  • Mathematics
contestada

A pack of 5 smiley stickers cost $6.50. What is the unit price?

Respuesta :

skeeskeeskow
skeeskeeskow skeeskeeskow
  • 11-12-2020

Answer:

$1.30

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

who is the author of the book ' experiments with truth?​
Sonnet 55 figures Of Speech
find the approximate surface area of the cylinder pictured below
what are the four eaemts
Write one to two sentences describing the author's claim in the article you just read.​
Can y’all help me on question 34?!
PLEASE HELP THIS IS DUE IN 30 MINUTES NO LINKS PLEASE During a normal synaptic transmission, after the neurotransmitters are released from the post synaptic mem
Helppppp plsssssssssssssssssssssss thanks so much:D
PLEASE HELP WILL MAKE BRAINLIEST ! Is this Cierto or Falso ?
1. Tú buscas una casa que tenga piscina. (buscar)