Seudónimo Seudónimo
  • 11-12-2020
  • Mathematics
contestada

Math question help me

Math question help me class=

Respuesta :

aidanpolacek15
aidanpolacek15 aidanpolacek15
  • 11-12-2020

Answer:

the 4th one

Step-by-step explanation:

i'm pretty sure that's right

 

Answer Link

Otras preguntas

Nathaniel buys 2 dozen oranges at $3:50 per dozen, four kilograms of apples at $3:25 per kilogram two kilograms of carrots at $1:90 per kilogram and one kilogra
Write the explicit formula for the sequence. -1, 4, -16, 64,...
How did the Federalists New England react to the Louisiana Purchase?
Please Help :(Which sentence correctly uses a colon to introduce the list? The town council decreased funding for parks and recreation, construction, and staff
Find the roots of the polynomial equation. -x^3+5x^2-11x+55=0
Please help not sure about this one
If you believe a violation of a safety or health standard, or an imminent danger situation, exists in your workplace
How did the Underground Railroad originate or how did it start?
*Fill in the blanks with the correct letters* (You don't have to explain it I just need the answers please) The general form of the equation of a circle is 7x
7 out of 10 students got full marks on their test. Calculate the angle you would use in a pie chart