taylorako taylorako
  • 13-01-2021
  • Geography
contestada

13. Which of the following is not an advantage of using a spreadsheet?

Respuesta :

olyviawims
olyviawims olyviawims
  • 13-01-2021
do you have a picture of sum so I can answer the question?
Answer Link

Otras preguntas

The cost per pound is described as the unit price. If 2 lbs of meat cost $4.88, what is the unit price for (cost for 1 lb of meat)? Enter your answer as a decim
How will sunlight most likely affect a black shirt on a hot summer day?
Who is generally considered the "Father" of the modern assembly line? A) Henry Ford B) Samuel Gompers C) Andrew Carnegie D) John D. Rockefeller
bacteria are the simplest single cells that ____. a. Carry out all basic Life activities b. are highly organized c. include all cells and organelles d. all ha
Using the link attached how did the french and indian war change the relations between the colonies and britain?
Which adjective best describes the tone of the story burn barns?
How do i factor out the coefficient of the variable in problem -3.6z - 10.8
John has noticed that many people in his generation tend to be overweight, while pictures of people from older generations show healthy weight when they were hi
According to peter berger, in "invitation to sociology," what sort of people should not study sociology?
Why were creoles ready to revolt by 1808?