Seudónimo Seudónimo
  • 10-11-2016
  • Mathematics
contestada

I need help with number 19.

I need help with number 19 class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 10-11-2016
20 lollipops cost $1.20. How much does one cost? 1.20/20 = 0.06 I think. I hope you get it right!
Answer Link

Otras preguntas

which best explains why greg’s hands get warm as he holds a bowl of hot soup? heat energy is created from the thermal energy in greg’s hands. heat energy is abs
In a school with 615 students, 18 classes are formed. If the classes are equal in size, and far as possible, how many classes are larger than the others? a. 1 b
describe the steps you take to order 5/8(5 on top, 8 on bottom fraction), 0.8, 3/5(3 on top)
1. Which of the following was a conservative criticism of the Equal Rights Amendment? A. The ERA would cause massive unemployment. B. The ERA would reduce the A
why usa declared independence?
Where do you suggest that people keep their credit card numbers ?
What are three numbers that are greater than 543,000 but less than 544,000
About 25 percent of all production plant workers in the united states are paid under an incentive wage plan; true or false?
Use human rights in a sentence
Carlos is arranging books on shelves. He has 24 novels and 16 autobiographies. Each shelf will have the Same amount of novels and autobiographies. If Carlos mus