HEYYOU144
HEYYOU144 HEYYOU144
  • 12-03-2021
  • Mathematics
contestada

I need the answer ASAP (plz dont give me helpless answer

I need the answer ASAP plz dont give me helpless answer class=

Respuesta :

rja87uxpkt rja87uxpkt
  • 12-03-2021
hey robby! the answer would be 2.1
Answer Link
Bxbyusrah
Bxbyusrah Bxbyusrah
  • 12-03-2021

Answer:

B

Step-by-step explanation:

Each gallon cost $2.1, so to find the cost of how many gallon you buy you multiply g by 2.1

Answer Link

Otras preguntas

...please simplify ....
A radioactive substance has a decay rate of 0.079 per minute. How many grams of a 200 gram sample will remain radioactive after 1 hour? Round the answer to the
In a _ state The government and businesses work closely together A. Communist B.Corporatist C. Democratic D. Republicans
P3-17 Estructura 1: Gustos son gustos (Practice it!)
Match these vocabulary words with their definitions. GE the thinking that a nation should be actively involved in world, affairs foreclosure 2. given to theoriz
Pls can someone help me do it
Anita's sister had $6000 to invest. She invested part of this sum at 4% and the other part at 6%. If the annual return on the 6% investment is $15 more than the
Sand (silicon dioxide) and coke (carbon) are combined to form silicon carbide (SiC), a compound used in high-strength ceramic materials. What mass of silicon ca
What was George Washington greatest victory
A coupon for $1 off the next purchase of a pizza is an example of which kind of incentive? gift with purchase loyalty program money