claudiastolk claudiastolk
  • 11-05-2021
  • Mathematics
contestada

HELPPPPP PLEASE!!! I need to knowwww

HELPPPPP PLEASE I need to knowwww class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 11-05-2021

Answer:

$25 is the hourly rate

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

A 18 mile rude takes 24 minutes and costs $7.20, I want to find the unit price for a 41 minute ride
Solve the system of equations by the substitution method. X + 8y = 21 3x + 5y = 6 The solution is .(Simplify your answer. Type and ordered pair)
Which where more skilled at metal working, the Mycenaean or the Minoans?
prepare an editorial for a daily newspaper on the ways to honour the national luminaries of the nation by the government​
HELPPP PLEASE ANSWER ASAP!!
Please help!! I’ll Mark whoever has it right as brainliest
Which domain indicates that a website is sponsored by a university or college? o.com O .org O gov .edu
Evaluate (find the output or y value of) the following function for x=5. y=3x2-8
Read this sentence: Maurice dreamed of applying to Harvard, but worryed that his friends would think he was silly Which sentence correctly revises the misspelle
Use the Zero Product Property to solve the equation. (3y − 9)(12y + 2) = 0