georDASouthcereen
georDASouthcereen
11-01-2017
Mathematics
contestada
Find unit rate 14lbs for 2.99
Respuesta :
mommysgirl20041
mommysgirl20041
11-01-2017
4.68 lbs per dollar.
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 36+ )
Otras preguntas
The equation of a line is y= -1/2x - 2. What is the equation of the line that is perpendicular to the first line and passes through the point (2, –2)?
Which of the following reflects Congress acting on an implied power in the Constitution? (5 points)
what is the answer to this 2/4 =N/12 and
Which sentence contains an error in the use of end marks or commas? A. Please mail it to P.O. Box, 7326, Santa Clara, CA 95051 B. Mr. and Mrs. Henderson are cel
If you see a dark mass similar to a blown-up balloon at the top of a volcano, what type of feature are you most likely viewing?
Factor each expression 1. 3n + 9 2. t² + 4t 3. 15 + 20x
4ft & 3ft 1in = in inches
how do you write the decimal 8.517 in two other forms
Explain why the two alleles, ia and ib, that produce the ab blood type are said to be codominant.
why was slavery important in Renaissance and Reformation in 1300-1650?