kodyravenell33 kodyravenell33
  • 12-07-2022
  • Mathematics
contestada

need helpppppppppppppppppppp

need helpppppppppppppppppppp class=
need helpppppppppppppppppppp class=

Respuesta :

zollinger2 zollinger2
  • 12-07-2022

Answer:

Its the last option If you ask me.

Step-by-step explanation:

If the price goes up $1.25 every square yard, then I think its the last one.

Answer Link

Otras preguntas

The difference between a number divided by 3 and 4 is 20.
For geographers the movement of higher income residents and businesses into poor areas of inner cities is generally referred to as A. urban revitalization b. re
How do you simplify -9(10n-8)+4n?
Find an equation of the line that satisfies the given conditions: through (1/2, − 2/3);  perpendicular to the line 6x − 12y = 1
How do you calculate how many tenths are in 20.4?
In 2006, the population of a country was 50.3 million people. From 2006-2050, the country's population is expected to decrease by 6.5%. Find the expected popula
A membership to the gym costs $23 per person in 1995. The membership cost has increased by an average of $6 per person for each year since 1995.a. Write a linea
9t-6-6t=6. How do you find the answer
Anne and toms grandmother gave them £84 which was to be shared in the ratio of 5:2 how much did each get ?
what number is halfway between one sixth and five ninth