stefaniarviso stefaniarviso
  • 09-05-2024
  • Mathematics
contestada

What is the cost of 1 pound of apples ?

Respuesta :

addisonbarnes83 addisonbarnes83
  • 09-05-2024

Answer:$2 to $3 per lb

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

PLS ANSWER QUESTIONS 1,2,3 WILL MARK BRAINLIESTMAKE SURE ANSWERS ARE CORRECTEXPLANATION IS NOT NEEDED JUST MAKE SURE ITS CORRECT
Economics is the study of how individuals and societies make choices under the condition of:.
The gradient of A(3,8) B(-2,3)
2/5+1/10+1/15 what is the answer for this question?
Planes A and B intersect. Vertical plane B intersects horizontal plane A at line E D. Line C D is on plane A. Which describes the intersection of planes A and
In which of the following sets do all species have the same number of protons? (A) Br-, Kr, Sr2+ B) Mg2+, Sr2+, Ba2+ C, N3-, 02- 0, 02-, 02+ D
4 If f(x)=3(x+5) +-, what is f(a + 2)? x 4 A. 3(f(a)+5) +- +5) + f(a) +2 B. 3(a+2)++2 a C. 3(a+7)+ ST a+2
Which ideas are included in both documents check the apply. People should be able to speak freely. The right of citizens must be protected. Parliament should ga
The earliest cities of the indus river valley civilization where design
What are the basic characteristics of Chinese traditional culture?