mcdermotte4ow6rvb
mcdermotte4ow6rvb mcdermotte4ow6rvb
  • 12-09-2017
  • Mathematics
contestada

Please help me. I'm really bad at math.

Please help me Im really bad at math class=

Respuesta :

XxMsBelieverxX21
XxMsBelieverxX21 XxMsBelieverxX21
  • 12-09-2017
I would say D is your answer
Answer Link
bananatoast38
bananatoast38 bananatoast38
  • 12-09-2017
I pretty sure it is D :)
Answer Link

Otras preguntas

Labeling the parts of a cell on a diagram is an example of an exercise in __________. anatomy positive feedback homeostasis physiology I DON'T KNOW YET
Nineteen ounces of gold cost $7,700.70. Find the unit rate in dollars per ounce. The unite rate in dollars per ounce is
Foods that allow microorganisms to grow are called parasites. true or false
What were the two most valuable resources traded in ghana?
When you reboot your system, the computer follows startup instructions stored in this type of memory?
the formula for the volume of a sphere is V=4/3
Colonists cultivated a wide variety of foods. True False
Gloria is making teddy bears. She is making boy and girl bears. She has enough stuffing to create 50 bears. Let x represent the number of girl bears and Y repr
How did the Treaty of Versailles help pave the way for the Nazi party to gain control of Germany? please help me
One reason many adolescents are impulsive, emotional, and prone to risky behavior without weighing the consequences is due to