oquawkacurrentoxo9r6 oquawkacurrentoxo9r6
  • 11-10-2017
  • Mathematics
contestada

you bought 4 pizzas for $20 dollars each top split with your homeroom 4 × x

Respuesta :

brianluong00
brianluong00 brianluong00
  • 11-10-2017
It is $5 per pizza!!!!!!!!!!!!!!!

Answer Link

Otras preguntas

Would this years December be considered as 2018 or 2019?
Where tobacco farmers immoral when they contracted indentured servants? What about with slaves?
What was one reason for Genghis Khan’s success as a military leader? A. He ruthlessly destroyed all Mongol clans except his own. B. He organized the Mongolian a
20 POINTS PLEASE HELP Do you see a pattern? Do you think this will always be true? Why or why not?
Dr.Drange has a collection of 90 books. Of the books, 2/9 are math books, 1/6 are science books,and the rest are romantic novelss. How many romantic novels does
Can some one help me solve this? With work.
Scientists have observed many types of tropical fish moving beyond their traditional ocean ranges into waters that have historically been more temperate. These
Tim had 187 dollars to spend on 9 books. After buying them he had 18 dollars. How much did each book cost?
Right triangle and side lengths
which are responsibilities of public health agencies such as the centers for disease control and prevention? check all the apply To protect the health of commun